Spróbuj swoich sił na giełdzie edukacyjnej!!

Zawsze zastanawiałeś się, jak wygląda gra na prawdziwej giełdzie?

Jakim budżetem trzeba dysponować, żeby w ogóle móc zacząć to robić? Ciekawskim z pomocą przychodzi edu.coindeal.com ze swoją edukacyjną giełdą kryptowalut.

Edukacyjna giełda kryptowalut to nic innego jak symulator giełdy – konkurs podczas którego użytkownicy mogą przekonać się jak wygląda rzeczywistość inwestorów finansowych i poczuć  wyjątkową atmosferę giełdową. To także doskonała okazja, żeby nauczyć się strategii inwestowania pieniędzy i być może wykorzystywać ją w codziennym życiu.

Ale od początku: Aby rozpocząć grę nie potrzebujemy własnych środków. Jedyny wymóg, jaki musimy spełnić, to bycie pełnoletnim. Po zarejestrowaniu się na edu.coindeal.com każdy z użytkowników dostaje dyspozycji 10 tysięcy dolarów na inwestycje. Tylko od niego zależy, co zrobi z tą kwotą. Ponieważ jest to giełda kryptowalut, może albo kupić popularne wirtualne pieniądze (Bitcoiny, Litecoiny lub Ethereum). A skoro symulator giełdy ma formę konkursu, musi mieć także nagrody. Użytkownicy, którzy osiągną najwyższą stopę wzrostu zainwestowanych na giełdzie edukacyjnej pieniędzy, mają szansę wygrać prawdziwe Bitcoiny! Konkurs startuje 30 października 2017 roku, a kończy się miesiąc później, czyli 12 listopada. Działania użytkowników oceniane są w trzech rundach: dziennej, tygodniowej i miesięcznej, a główną nagrodą jest 1 Bitcoin. Więcej informacji na temat edukacyjnej giełdy kryptowalut oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na: edu.coindeal.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *