Spełniaj marzenia dzięki symulacjom VR

Marzyłeś kiedyś, żeby polecieć w kosmos albo przejechać się rajdowym samochodem po profesjonalnym torze?

A może chciałeś zostać strażakiem i pomagać ludziom, walcząc z ogniem? Dzisiaj, dzięki symulacjom VR, wszystko jest możliwe! VR to skrót od określenia virtual reality, czyli wirtualna rzeczywistość. VR to zupełnie nowy świat, stworzony w całości za pomocą komputerów. Dzięki specjalnym okularom, które przetwarzają trójwymiarowy obraz, możemy całkowicie zanurzyć się w niedostępnym dla nas świecie. Symulacje VR pozwalają użytkownikom przeżyć to, czego na co dzień nie mogą. Dzięki nim możemy zwiedzać najdalsze zakątki świat, wcielić się w kierowcę rajdowego, a nawet zobaczyć, jak wyglądają loty na Marsa. Najnowsze aplikacje VR oparte są na wideo 360. Ich użytkownicy mogą się więc rozglądać w każdą stronę. Mogą nawet wchodzić w interakcję z otoczeniem, wpływając na jego wybrane elementy – przestawiając je czy zmieniając.

Symulacje wirtualnej rzeczywistości nie służą jednak tylko celom rozrywkowym. Mogą także służyć do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń, takich jak szkolenia chirurgiczne, czy lotnicze.

Aby przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości potrzebna jest nam wybrana aplikacja VR oraz specjalne okulary czy gogle z kontrolerem. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z aplikacji VR webowych, jak i aplikacji VR na mobilkę.

Dzięki aplikacjom webowym w wirtualnej rzeczywistości możesz przeżyć niesamowite emocje bez wychodzenia z domu! ZOBACZ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *