Software house dla kryptowalut!?

Software house dla kryptowalut

Popularność kryptowalut wzrasta z miesiąca na miesiąc!!

Na świecie pojawia się coraz więcej miejsc, w których można już płacić wirtualną walutą. Także ludzie coraz chętniej decydują się na kupno i kopanie Bitcoinów. Wszystko to sprawiło, że pojawiło się zapotrzebowanie na specjalistyczne strony i aplikacje. Na rynku więc pojawiły się firmy typu software house specjalizujące się w rozwiązaniach dla kryptowalut.

 

Czym zajmuje się software house dla kryptowalut?

Do najpopularniejszych rozwiązań technologii kryptowalut należą oczywiście strony internetowe, na których możemy bezpiecznie nabyć pożądaną ilość kryptowaluty. Poza bezpieczeństwem transakcji istotna jest także łatwość i intuicyjność obsługi strony.

Jeśli już jesteśmy posiadaczami kryptowalut musimy je przechowywać w specjalnym wirtualnym portfelu – w tworzeniu tego typu aplikacji także specjalizują się software house’y dla kryptowalut. W zależności od potrzeb wirtualne portfele mogą przybrać formę aplikacji webowych lub aplikacji mobilnych (na Androida oraz iOS).  Aby bezproblemowo płacić Bitcoinami w Internecie strony internetowe powinny być wyposażone w odpowiednie API dla kryptowalut. To kolejna rzecz, której stworzenie możemy zlecić software house’om dla kryptowalut. Studia softwareowe zajmujące się technologią blockchain specjalizują się także w tworzeniu stron w technologii Blockchain. Blockchain to podstawa rewolucyjnego sposobu zawierania transakcji w Internecie. Rewolucyjnego, gdyż całkowicie bezpiecznego. Blockchain jest bowiem sposobem zapisu transakcji, którego nie można złamać i sfałszować.

Zobacz nasze inne tematy ze świata Bitcoin:

Kryptowaluty – nowości o Bitcoinach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *