Prosty sposób na kupowanie Bitcoinów!

kupowanie Bitcoinow

Buycoinnow.com to funkcjonujący od pewnego czasu procesor płatności kryptowalut, w którym szybko i bezproblemowo można kupić Bitcoiny.

 

Jak to działa?

Na buycoinnow.com Bitcoiny może kupić praktycznie każdy. Wystarczy zarejestrować się na stronie, wybrać interesującą nas ilość Bitcoinów. Kwota, którą zobaczymy, zawiera prowizję – nie musimy więc obawiać się, że zostaniemy zaskoczeni dodatkowymi kosztami. Bitcoiny kupujemy kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą szybkich płatności. Wszystko zależy od naszych preferencji. Realizacja kupna Bitcoinów online trwa zazwyczaj kilka minut. Proces ten może się jednak wydłużyć w zależności od blockchain (do dwóch godzin) oraz wielkości transakcji – duże transakcje kupna Bitcoinów wymagają weryfikacji manualnej, która może trwać do 24 godzin. W trakcie kupowania Bitcoinów system wyśle do nas dwa maile, określające status transakcji. Pierwszy z nich zawiera potwierdzenie zakupu za pomocą prywatnego klucza, drugi natomiast informację, że kupione Bitcoiny zostały wysłane wraz z kluczem na odpowiedni adres.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście! Profesjonalne strony, na których kupujemy Bitcoiny muszą gwarantować nam całkowite bezpieczeństwo transakcji. Podobnie sytuacja wygląda z buycoinnow.com. System stworzony został przy użyciu najnowszych środków bezpieczeństwa. Odpowiednie certyfikaty, które posiada zapewniają poufność transmisji danych oraz uwierzytelnienie serwera. Wszystko to gwarantuje użytkownikom całkowite bezpieczeństwo kupowania Bitcoinów online.