Kryptowaluty – nowości o Bitcoinach

Jakiś czas temu znowu zrobiło się głośno o kryptowalutach, szczególnie o Bitcoinie, którego wartość po raz pierwszy przekroczyła granicę 7,6 tysięcy dolarów.

Bardzo mnie to zainteresowało. Nie ukrywam, że na początku nie bardzo orientowałam się nawet, co to właściwie jest Bitcoin… Okazało się jednak, że w Internecie pełno jest newsów nie tylko o Bitcoinach, ale także pozostałych kryptowalutachEthereum i Litecoinie.

Postanowiłam więc poszerzyć swoją wiedzę, poszperać w Internecie i znaleźć jak najwięcej informacji i wiadomości na ich temat – jak powstały, na czym polega mining, czyli jak kopać kryptowaluty, jaki jest kurs kryptowalut oraz wszystko to, co pozwoli mi je lepiej zrozumieć. Informacji było dużo, ale były porozrzucane po różnych portalach, więc znalezienie pełnych informacji, zajęło mi trochę czasu… I wtedy trafiłam na Blockchain24.co – moim zdaniem najlepszy i najbardziej wszechstronny portal o kryptowalutach. Jeśli tak jak ja, szukacie wiadomości ze świata kryptowalut, zajrzyjcie tam koniecznie.

Wszystkie artykuły posegregowane są pod kątem treści w kilku zakładkach, między innymi: Bitcoin, News, Course, Exchange Rates, Rankings i Cryptocurrencies. Jest także zakładka FAQ, czyli Frequently Asked Questions (Najczęściej Zadawane Pytania), w której można znaleźć właściwie wszystkie niezbędne informacje o kryptowalutach oraz Forum, gdzie użytkownicy mogą wymieniać się wiedzą oraz wiadomościami ze świata Bitcoinów. Podsumowując: jeśli szukasz rzetelnego portalu o kryptowalutach, Blockchain24.co jest właśnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *